4 Najpopularniejsze filmy na swiecie

przez | 27 marca, 2021

Setki filmów powstają w Indiach każdego roku, ale jest bardzo mało filmów na świecie, które stały się bardzo popularne wśród ludzi. Tutaj zamierzam opowiedzieć wam o najpopularniejszych filmach wszech czasów.

1) Sholay – Amitabh Bachann, Dharmendra, Sanjeev Kumar, Amjad Khan: Nawet dziś Sholay jest bardzo popularny, choć pojawił się 30 lat temu. Dialogi z Sholay stały się tak popularne, że ludzie w Indiach nadal mówią o nich wszędzie. Jego każda postać stała się tak sławna, że obecni aktorzy Bollywood nadal lubią dostawać takie role. Gabbar, Jai, Veeru, Thakur, Basanti, Sambha, Kaalia itp. są bardzo popularnymi postaciami nie tylko w Indiach, ale także za granicą. Poza tym reżyseria Sholaya, jego muzyka, choreografia, scenariusz, muzyka zawsze były na topie.

2) Dilwale Dulhania Le Jaayenge – Shahrukh Khan, Kajol, Amrish Puri, Anupak Kher: DDLJ to kolejny mega blockbuster indyjskiego kina. Jego pokazy są nadal działa w multipleksach, choć przyszedł 15 lat temu. Historia miłosna w tym filmie jest nadal dość świeża. Młodzi ludzie nadal lubią oglądać rolę Shahrukh Khan i Kajol ponownie i ponownie. clash of clans hack

3) Mughal-E-Azam – Prithvi Raj Kapoor, Dilip Kumar, Madhubala: Twórca Mughal-E-Azam sprzedał wszystko ze swojego domu, aby zrobić ten film, zrobił tak duże ryzyko, ponieważ wiedział, że Mughal-E-Azam będzie jednym z największych hitów indyjskiego kina. Jego dialogi, klasyczna muzyka, reżyseria, historia są wciąż niezrównane. Free Fortnite V Buck

4) Mother India – Rajendra Kumar, Sunil Dutt, Nargis Dutt: Mother India to najwspanialsza opowieść o indyjskiej matce. Matki są Bogiem cokolwiek robimy oni nadal dbają o nas i to było pokazane w tym filmie, jak ona walczy, aby zarobić na chleb i masło i uczynić jej dwóch synów dobre. Postać matki została zagrana przez Nargis Dutt i jej jeden syn był Sunil Dutt choć byli mężem i żoną w ich prawdziwym życiu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *