Imprezy rodzinne

Imprezy rodzinne
Wesele
Ślub
Wyprowadzenie młodej pary
Wieczory panieńskie i kawalerskie
Imprezy okolicznościowe i tematyczne
Bale dla dzieci
Nauka gry na gitarze
Wesele
Proponujemy poprowadzenie przyjęcia weselnego w trzech niżej wymienionych wariantach:wesele
Wariant I – ZESPÓŁ MUZYCZNY EL TABASCO
Wariant II – WODZIREJ PIOTR PAJĄK
Wariant III – DUET TABASCO
Każdy z wariantów szczegółowo przedstawiony jest w zakładce OFERTA.
Zapewniamy poprowadzenie wesela w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Oprócz dobrej muzyki proponujemy cały wachlarz zabaw i konkursów. Na życzenie: blok muzyki irlandzkiej, latino i biesiada. Tańce integracyjne będą dopełnieniem udanej zabawy.

Wesele zostanie poprowadzone zgodnie ze scenariuszem ustalonym wspólnie z Młodą Parą.

Prowadzimy także WESELA BEZALKOHOLOWE.

Całość dopełnia dobrej klasy SPRZĘT nagłaśniający i oświetlenie.

W ofercie także możliwość studyjnego nagrania piosenki dla rodziców co stanowić będzie niepowtarzalny i niezapomniany prezent.

Zapraszamy do wysłuchania DEMO oraz obejrzenia GALERII i VIDEO z prowadzonych przez nas uroczystości weselnych. W zakładce REFERENCJE znajdą Państwo opinie o naszych usługach.

Ślub
sluby_paramlodaProponujemy Państwu oprawę muzyczną uroczystości zaślubin przygotowaną przez zawodowych organistów znających liturgię, a jednocześnie w niebanalny sposób dokonujący oprawy muzycznej tej wyjątkowej uroczystości. Dodatkowo oferujemy wykonanie utworów i psalmu przez wokalistkę. Na życzenie poszerzamy brzmienie o dodatkowe instrumentarium.

Młoda Para ma możliwość wyboru utworów i stylu lub może się zdać na doświadczenie wykonawców.

W zakładce DEMO można posłuchać utworu „Ave Maria” Ch. sluby_zespol_sepiaGounoda w wersji wokalnej i instrumentalnej. Znajdą tu Państwo także przykładowe utwory wykonywane podczas ślubu.

Wyprowadzenie pary młodej
wyprowadzenieparymlodejWyprowadzenie Pary Młodej to jeden z ważniejszych zwyczajów weselnych. Tradycyjne przyśpiewki może zagrać duet: akordeon i gitara akustyczna.

Jest to usługa opcjonalna związana z oprawą muzyczną wesela.

Wieczory panieńskie i kawalerskie
altWieczór panieński i kawalerski należą do tych chwil, które pamięta się przez lata. Proponujemy świetną zabawę przy rytmach muzyki latynoamerykańskiej. Ostatnie niezapomniane chwile „wolności” zapewni Państwu duet Pedro i Rafael w WIECZORZE LATINO. Więcej szczegółów w zakładce OFERTA.

Imprezy okolicznościowe i tematyczne
Organizują Państwo imprezę okolicznościową: jubileusz, imieniny, urodziny, huczną imprezę osiemnastkową? A może tematyczną imprezę karnawałową? Zapewniamy poprowadzenie każdej zabawy w sposób kulturalny i dowcipny. Oprócz dobrej muzyki proponujemy cały wachlarz zabaw, konkursów – specjalnie przygotowanych i dostosowanych do charakteru imprezy. Na życzenie: blok muzyki irlandzkiej, latynoamerykańskiej i biesiadnej. Tańce integracyjne będą dopełnieniem udanej zabawy.

Proponujemy usługi w 3 wariantach:imprezokoltematyczne
Wariant I – ZESPÓŁ MUZYCZNY EL TABASCO
Wariant II – WODZIREJ PIOTR PAJĄK
Wariant III – DUET TABASCO
Wariant IV – WIECZÓR Z BIESIADĄ

Każdy z wariantów szczegółowo przedstawiony jest w zakładce OFERTA.
Na życzenie mini – koncert zespołu LOS AMIGOS.
Zapraszamy do odwiedzenia GALERII oraz obejrzenia VIDEO.
W zakładce REFERENCJE znajdą Państwo opinie o naszych usługach.
Bale dla dzieci
baledladzieciOrganizujecie Państwo swoim pociechom urodziny i nie macie pomysłu jak zagospodarować dzieciom czas podczas Kinderbalu? Przychodzimy z pomocą. Prowadzimy zabawy taneczne, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Udana zabawa i piękne wspomnienia na długie lata gwarantowane!

Nauka gry na gitarze
naukagrynagitarzeProponujemy lekcje gry na gitarze: klasycznej i akustycznej. Zajęcia prowadzone są w interesujący sposób z doświadczonym pedagogiem. Jest to oferta skierowana zarówno do dzieci, młodzieży jaki i dorosłych na każdym szczeblu zaawansowania. W trakcie zająć często wykorzystywanymi pomocami dydaktycznymi są gitary (elektryczna, basowa) i instrumenty klawiszowe.