Nauka produkcji muzyki z internetu

przez | 21 kwietnia, 2021

Uczenie się produkcji muzycznej w domu jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy do zrobienia jako producent, masz możliwość popełniania błędów bez wiedzy kogokolwiek, masz możliwość eksperymentowania bez oglądania swoich sztuczek i technik… produkcja muzyczna jest naprawdę niesamowita. Nagle w ciągu ostatnich 5 lat nastąpił ogromny wzrost w sposobie, w jaki produkcja muzyczna jest postrzegana w oczach edukacji, a kursy w college’u i na uniwersytecie wyskakują jak gorące ciastka na całym świecie.

Ale czy college lub kurs uniwersytecki w produkcji muzycznej jest tym, czego naprawdę potrzebujesz?

Myślę, że nie, wszystkiego czego możesz się nauczyć w produkcji muzyki możesz się nauczyć z jednej strony internetowej, którą znalazłem podczas przeglądania internetu kilka miesięcy temu. Po studiach 3 lata Degree in 'Commercial Music' wziąłem na ten kurs online i zdałem sobie sprawę, że wszystko, co siedziałem studiując przez 3 lata było dostępne w programie, który zajmuje kilka miesięcy, aby zrobić w swoim własnym czasie z domu.

Tematy wahają się od produkcji muzycznej, strategii muzycznych, kultury muzyki pop, hip hopu, przedsiębiorczości muzycznej i tak wiele więcej. Kreatywna strona jest tak w dół do Ciebie, aby być uczciwym, tylko ty możesz popchnąć cię i być uczciwym… 3 lata studiowania stopnia jak ja nie zrobi nic innego niż krótki kurs może zrobić dla Ciebie w ciągu kilku miesięcy. Musisz podjąć działania dla siebie.

Musisz stać się Przedsiębiorcą w tym dniu w wieku, będąc swoim własnym szefem. Wiedza jest kluczem do każdego Przedsiębiorcy, więc upewnij się, że masz swoją wiedzę i know how w górę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *