Programy produkcji video – do którego przystąpić

przez | 26 kwietnia, 2021

Dla tych z was, którzy są zainteresowani w łączeniu swojej pasji do muzyki z pragnieniem, aby mieć karierę techniczną w dziedzinie, która jest najbardziej zainteresowany to, należy myśleć o potencjalnie zapisując się w jednym z wielu programów produkcji muzycznej, które są tam czeka na chętnych studentów, aby włamać się do nich.

Więc wyrażenie „produkcja muzyczna” może być tylko trochę mylące, jak termin zmienił, co oznacza w ciągu ostatnich kilku lat. Kiedyś było tak, że producent muzyczny zebrał zespół do tworzenia muzyki, ale teraz jest to bardziej osoba, która faktycznie robi tworzenie i miksowanie piosenek na albumie lub EP-ce.

Jeśli chodzi o procedurę klasową, będziesz uczyć się o wszystkich różnych aspektach produkcji muzycznej, od jednostek sprzętowych do oprogramowania cyfrowych stacji roboczych audio, i od historii muzyki do tego, gdzie przemysł zmierza w najbliższej przyszłości. Byłbyś zaskoczony, jak wiele nauczysz się w tak krótkim czasie w szkole.

Koncepcje biznesowe będą również ważną częścią Twojej edukacji, ponieważ nie ma znaczenia, jak świetny jesteś w czymś, jeśli nie możesz dowiedzieć się, jak wymienić tę wspaniałość na pieniądze! Rzeczy takie jak licencjonowanie, publikowanie, prawa autorskie i próbki będą omawiane, aż nauczyciele są niebieskie na twarzy, a nawet wtedy nie będzie wiedział, co się dzieje, dopóki nie wyjdziesz do prawdziwego świata.

Po ukończeniu studiów, poszukiwanie pracy zaczyna, a zauważysz, że nagle jesteś wykwalifikowany do całej masy rzeczy, które nawet nie wiedział, że istnieje, od możliwości dźwięku na żywo do szans na pracę w mieszaniu i masteringu studiach, aby być w stanie zrobić sound design pracy dla filmów lub być na planie zrobić dźwięk na żywo i nagrywanie foley.

I nie bój się, bo jak techniczne, jak szkoła może wydawać się, zawsze jest pod prąd emocji i kreatywności, która przenika przez wszystkich miejsc pracy można natknąć. Ponieważ każda z nich jest inna, będziesz wykorzystywał umiejętności nabyte w szkole na różne sposoby prawie za każdym razem, gdy rozpoczniesz nowy projekt.

Jako profesjonalny producent muzyczny, prawdopodobnie skończysz w jednym z kilku konkretnych miejsc, tymi miejscami są Los Angeles, Nowy Jork i Nashville, które są jednymi z najbardziej ekscytujących miejsc do życia w Stanach Zjednoczonych, na pewno. Przynieś na tłumy, i przynieść na konkurencję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *