Strona główna

Witamy na naszej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo informacje dotyczące szerokiej gamy usług muzycznych oferowanych przez firmę Fabryka Muzyki.

logo-fabryka-muzyki

Na stronie znajdziecie Państwo pliki muzyczne, opis naszej działalności, galerię zdjęć i video z imprez oraz nasz dorobek artystyczny i zawodowy.

Zapewniamy Państwu:

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie – zobacz Portfolio
Jakość usług na najwyższym poziomie – zobacz Referencje
Bogaty repertuar dopasowany do charakteru imprezy – zobacz Repertuar
Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne – zobacz Sprzęt
Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie – zobacz Galerię
Tańce integracyjne – zobacz Video
Elastyczność repertuarową: w ofercie poza standardowymi utworami proponujemy także muzykę Latino, irlandzką i biesiadną a także standardy jazzowe – zobacz Repertuar
Wystawiamy faktury VAT
wodzirej-muzykMuzyka jest naszą pasją. Pragniemy ją przekazywać innym oraz dawać ludziom radość uczestnictwa w dobrej zabawie przy muzyce. Właśnie ta pasja sprawia, iż proponowane przez firmę Fabryka Muzyki usługi muzyczne są na najwyższym poziomie artystycznym.

Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, dostosowany zarówno do potrzeb firm, instytucji jak i osób prywatnych. Zachęcamy do odwiedzenia zakładek skierowanych do konkretnych grup odbiorców. Młode pary organizujące wesele znajdą interesujące je informacje w zakładce imprezy rodzinne.

Priorytetem firmy Fabryka Muzyki i zarazem jej wyróżnikiem na rynku jest współpraca z klientem. Naszą MISJĄ jest indywidualne podejście do klienta w celu jak najpełniejszego rozpoznania jego potrzeb i dostosowania oferty tak, aby osiągnął on jak największe zadowolenie z wykonanej usługi.

Obszar naszej działalności obejmuje swym zasięgiem głównie Województwo Łódzkie. Przyjmujemy także zlecenia z całej Polski.